Karadağ Şirket Kurmak

Karadağ Yatırım Danışmanlığı

By 27 Haziran 2019 No Comments
Karadağ Yatırım Danışmanlığı

Karadağ yatırım danışmanlığı yapan All Time Montenegro, mülk edinerek sadece oturum izni almanız için danışmanlık hizmetinin yanı sıra şirket kurarak hem yatırımlarınızı değerlendirmek hem de oturum ve çalışma izni alarak ilerleyen süreçte vatandaşlık almanız noktasında danışmanlık hizmeti veriyor. Türklere vize uygulanmayan Karadağ’da düşük vergi oranlarından yararlanarak mülk edinebilir, farklı sektörlerde hizmet veren işletmeler açabilirsiniz.

Karadağ yatırım danışmanlığı verdiğimiz Adriyatik Denizi’nin masalsı ülkesi Karadağ, Türk yatırımcılar için oldukça cazip bir ülkedir. Turizm açısından yüksek potansiyeli bulunan Montenegro’yu 2016 yılında 2,5 milyon turistin ziyaret etti. Günümüze kadar gelen süreçte ise turist sayısının her yıl % 3-5 oranında arttığı ülkede Kotor, Tivat, Herzognovi ve Budva turizm açısından gözde şehirlerdendir. Temiz sahili ile bu şehirler pek çok turisti çekiyor.

Bu anlamda turizm sektörüne yönelik yatırım fırsatları son derece geniş seçeneklere sahip. Ancak 2019 yılında AB tam üyelik sürecine giren Karadağ’ın, tam üyeliği gerçekleşmesi durumunda şuan ki maliyetlerle kıyaslanmayacak derecede artış olacağı göz önüne alınmalı. Avrupa’nın yeni gözdesi bu ülkede yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir; merak ettiğiniz konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Montenegro Vatandaşlık

Karadağ Yatırım Danışmanlığı Fırsatları

Türkiye’den farklı şirketler Karadağ’da faaliyet göstermektedir. Doğuş Grubu, Net Holding, Global Yatırım, Gintaş ve Tosyalı gibi şirketler, yıllardır Karadağ’da ticaret yapmaktadır. Montenegro yatırım danışmanlığı çerçevesinde söylenebilir ki ülke pek çok farlı sektörler için bakir durumdadır. Uzakdoğu ve Arap ülkelerine vize uyguladığı halde Türkiye’ye vize uygulamayan Karadağ, doğal ve tarihi özellikleri ile dünyanın farklı bölgelerinden insanları cezbediyor.

  • Ülkenin kuzeyi dağlık bölge olup doğa turizmi, hayvancılık, tarım sektörü, ormanlar ve su potansiyeli yüksek durumdadır
  • Merkez konumu Karadağ’ın en düz coğrafyaya sahip verimli topraklarını oluşturur
  • Güney kesimler sahil ve kumlu plajlarla çevrili yüksek turizm potansiyeli olan yerlerdir. Denizcilik ekonomisi, balıkçılık, tuz üretimi diğer dikkat çeken sektörlerdir

Montenegro Yatırım

alltimemontenegro.com oldukça kısa bir sürede şirket kurmanıza ve oturma izni almanıza yardımcı oluyor. 3 günde şirket kurabileceğiniz Karadağ’da 21 günde oturum ve çalışma izni alabilirsiniz. Aldığınız oturum izni ailenizi de kapsar.

Avrupa Birliği ile müzakereler yürüten ülke, yakın zamanda AB tam üyeliği olan ülkeler arasında yer alabilir. Bu çerçevede, Karadağ’da yatırım yapanlar pek çok avantajdan yararlanabilecektir. Karadağ’da yatırım yapmanın bu anlamda en büyük katkısı Avrupa vatandaşı olabilmenizin önü açılması ve vize muafiyeti ile Avrupa’nın pek çok yerine kolayca gidebilmeniz.

Karadağ Yatırım Danışmanlığı

Karadağ Yatırım Danışmanlığı

Karadağ Hukuk Sistemi ve Yatırım

Montenegro yatırım danışmanlığı çerçevesindeki hizmetimizden yararlandığınızda ülkenin hukuk sisteminin yatırımcıların yanında olduğunu bilmelisiniz. Küçük bir ülke olan Karadağ, yatırımcıları çekmek için hem ekonomik hem de hukuksal anlamda yatırımcılara pek çok avantaj sunuyor.

Yatırımcıların Gözdesi Karadağ

Adriyatik Denizi’nin nadide ülkelerinden biri olan Karadağ; Rusya, Amerika, Kanada, İsviçre ve Birleşik Arap Emirliklerinde pek çok yabancı yatırımcıya ev sahipliği yapıyor. Montenegro’da 2009’dan beri 50 binden fazla şirket kuruldu ve hala kurulmaya devam ediyor.

Ucuz ve Kolay Bir Yaşam

Vergilerin düşük olduğu ülkede, mülk edinme hakları da kanunların bağlayıcılığındadır. Yaklaşık 15 bin Euro’ya bir araç satın almanızın mümkün olduğu ülkede özellikle turistik bölgelerde satın aldığınız mülkleri kiraya verip ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Karadağ, İstanbul’a uçakla 1 saat 20 dakika uzaklığındadır. alltimemontenegro’nun Karadağ yatırım danışmanlığı hizmetinden yararlanarak bu şirin ülkede hayatınızı harika bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Editor

Author Editor

More posts by Editor

Leave a Reply