Karadağ Şirket Kurmak

Karadağ Vatandaşlık

By 24 Nisan 2019 Mayıs 28th, 2019 No Comments
Karadağ Vatandaşlık

Karadağ vatandaşlık başvurusu ve şartları, ülkemizde pek çok insan tarafından merak ediliyor. Karadağ ya da diğer adıyla Montenegro’da yaşamını sürdürmek ve yatırım yapmak isteyenler için Karadağ vatandaşlık alma başvuruları All Time Montenegro ile zahmetsizce yapılabiliyor.

Karadağ Vatandaşlık Başvuru Şartları

Elbette, her ülkede olduğu gibi Montenegro vatandaşlık başvuruları da belli şartlara tabi. Karadağ Devleti, vatandaşlık başvurusunda bulunabilmeniz için gayrimenkul, ev alma ve şirket kurma gibi şartların yanında başka birtakım koşulları da yerine getirmenizi istiyor.

Karadağ vatandaşlık başvurusu için evvela oturum izni mi çalışma izni mi almak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Oturum ya da çalışma izni seçeneklerinden hangisini belirlediyseniz buna göre başvuru yapılarak 1 seneye kadar geçici oturma izni alınabilir. Ancak 5 yıl geçici oturma iznini yenilediğiniz müddetçe 5 yılın sonunda sürekli oturma izni ve Karadağ vatandaşlık 2019 sonrasında başvuru yapabilirsiniz.

Montenegro Vatandaşlık

Montenegro Vatandaşlık

Bütün bunlardan başka aşağıdaki amaçlarla Montenegro’da oturum izni alabilmeniz mümkün:

  • Mevsimsel işlerde çalışma (mevsimsel işçi)
  • Mesleki kurs programlarına katılma (mesleki kursiyer)
  • Bilimsel araştırma (bilim adamı)
  • Karadağ’da tedavi görmek (hasta)
  • Eğitim (üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi ile uluslararası öğrenci değişim programı)
  • Uluslararası anlaşmalarda çerçevesi çizilen diğer nedenler

Bu amaçlarla Karadağ geçici oturum iznini 5 yıl boyunca yenilemeniz halinde Montenegro vatandaşlık başvurusu yapmanız olanaklı hale gelecektir.

Law On Registers Of Temporary And Permanent Residence

Montenegro Vatandaşlık Avantajları

Montenegro vatandaşlık başvurusu pek çok bakımdan avantajlara sahiptir. En başta belirtmek gerekir ki Karadağ Avrupa’nın ortasında bir ülkedir ve Karadağ vatandaşlığı ile birlikte Avrupa’nın kapıları size açılır. Avrupa Birliğine girecek olan Karadağ vatandaşlığı ile bütün Avrupa ülkelerinde vizesiz dolaşma imkanına erişebilirsiniz. Schengen vizesi ile Avrupa’nın istediğiniz her yerine rahatça gidebilirsiniz. Seyahat imkanının dışında Schengen vizesinin tanıdığı başka ticari avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Turizm cenneti olan Montenegro’da vatandaşlık elde etmek oldukça avantajlıdır. Hayat standartları oldukça yüksek olan Montenegro vatandaşlık avantajları çok olan bir ülkedir.

All Time Montenegro, en uygun fiyat, masraf ve işlem avantajlarıyla Karadağ’da vatandaşlık statüsünü elde etmenize yardımcı oluyor. Dosyanız için gereken belgeleri hazırlamak için sizi yönlendiren ekibimiz, ev satın alarak, şirket kurarak ya da diğer seçeneklerle Montenegro vatandaşlık hakkını kazanmanızı mümkün kılıyor. Detaylı bilgi almak, Karadağ şirket kurmak ve diğer yatırım fırsatları için bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp İletişim

Editor

Author Editor

More posts by Editor

Leave a Reply