Karadağ Şirket Kurmak

Karadağ Vatandaşlığı Almak

By 15 Haziran 2019 Haziran 26th, 2019 No Comments
Karadağ Vatandaşlığı Almak

Yatırım, ticaret ve turizm açısından pek çok imkan ve fırsatı bulunan Karadağ vatandaşlığı almak, pek çok bakımdan avantajlara sahiptir. Elbette bunun için Karadağ Devleti’nin istediği birtakım şartlar vardır. Avrupa’nın en güzel ülkelerinden biri olan Karadağ, son dönemlerde oldukça popüler oldu. Montenegro’nun popülaritesini bilenler, bu ülkeye akın etmeye başladı.

Karadağ Vatandaşlığı Almak İçin Başvuru Şartları

Karadağ’da vatandaşlık elde etmenin birkaç yolu vardır. Ev satın alarak oturum izni alabilir ve şirket kurarak en hızlı yolla Karadağ vatandaşlık sürecinizi başlatabilirsiniz. Tabii ki sadece bunlar yetmiyor. Ev satın aldıktan ya da şirket kurduktan sonra oturum ya da çalışma izni seçeneklerinden birini belirleyip buna göre başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Montenegro Devleti, 5 seneye kadar, her sene yenilemek şartıyla geçici oturma izni veriyor. 5 senenin sonunda ise kalıcı oturma izni alabiliyorsunuz. Monteneğro Vatandaşlık başvuru hakkında sahip oluyorsunuz. Kazandığınız vatandaşlık hakkından eşiniz ile 18 yaşından küçük çocuğunuz da yararlanabiliyor.

Bütün bunlardan başka aşağıdaki amaçlarla Montenegro’da oturum izni alabilmeniz mümkün:

  • Mevsimsel işlerde çalışma (mevsimsel işçi)
  • Mesleki kurs programlarına katılma (mesleki kursiyer)
  • Bilimsel araştırma (bilim adamı)
  • Karadağ’da tedavi görmek (hasta)
  • Eğitim (üniversite lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisi ile uluslararası öğrenci değişim programı)
  • Uluslararası anlaşmalarda çerçevesi çizilen diğer nedenler
Karadağ Vatandaşlığı Almanın Avantajları

Karadağ Vatandaşlığı Almanın Avantajları

Karadağ Vatandaşlığı Almanın Avantajları

Karadağ vatandaşlığı almak, pek çok avantaja sahiptir. Karadağ vatandaşlığı size Avrupa Birliği ülkelerine serbestçe girip çıkma hakkı verecektir. Avrupa Birliğine yakın dönemlerde girecek olan Karadağ’dan aldığınız vatandaşlık ile size Avrupa’nın kapıları açılır. Schengen vizesi ile Avrupa’nın istediğiniz her yerine rahatça gidebilirsiniz. Seyahat imkanının dışında Schengen vizesinin tanıdığı başka avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Karadağ, bir turizm cennetidir. Hayat standartları çok yüksektir. Bu yüzden Montenegro vatandaşlığı elde etmek çok avantajlıdır.

2018 yılının Temmuz ayında çıkan bir kanun ile başka ülkelerin vatandaşları gayrimenkul alarak Montenegro vatandaşlığına kabul edilecektir. 2000 kişilik bir kontenjan dahilinde yapılacak olan uygulamanın süresi 3 yıldır.

All Time Montenegro, uygun fiyatlarla Karadağ vatandaşlık statüsünü elde etmenizi sağlıyor. Dosyanız için gereken belgeleri hazırlamak için sizi yönlendiren ekibimiz,  şirket kurarak ya da yasaların uygun gördüğü diğer koşullarla Karadağ vatandaşlık hakkını kazanmanızı mümkün kılıyor. Karadağ danışmanlık hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Editor

Author Editor

More posts by Editor

Leave a Reply